Get Adobe Flash player

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Przewozem paczek zajmujemy się od bardzo wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, aby paczki, które transportujemy były bezpiecznie przewożone. Pokażemy Ci jak wygląda proces wysłania paczki w naszej firmie od jej zamówienia do nadania.

Złożenie zamówienia

Chcąc nadać paczkę wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy zawarty na stronie www. Prosimy o nieskładanie zamówień drogą telefoniczną, gdyż często dochodzi w ten sposób do pomyłek, na przykład przejęzyczeń czy literówek. Adres wysyłki ma zasadnicze znaczenie, a jego niepoprawne podanie skutkuje niemożnością dostarczenia przesyłki. Dlatego prosimy klientów o podanie wszystkich danych w formularzu kontaktowym. Po otrzymaniu powiadomienia o paczce, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia wszystkich podanych danych.

Przygotowanie przesyłki

Po złożeniu zamówienia konieczne jest odpowiednie przygotowanie przesyłki do transportu. Właściwe opakowanie jest niezbędne. Paczka powinna zostać zapakowana w karton, a jeżeli nie jest to możliwe, wówczas konieczne jest jej solidne zabezpieczenie. Zalecamy użycia folii lub tak zwanego streczu, który świetnie sprawdza się w przypadku pakowania przesyłek o zróżnicowanych gabarytach. Należy pamiętać, że od dobrego zabezpieczenia zależy to, w jakim stanie paczka dotrze do odbiorcy. Odpowiednie opakowanie należy do obowiązków klienta. Jeżeli w paczce znajdują się rzeczy delikatne, kruche itp. to prosimy to wyraźnie zaznaczyć na przesyłce. Oczywiście nie zwalania to klienta z prawidłowego opakowania rzeczy delikatnych i kruchych.

Jak wygląda przewóz paczek?

Po złożeniu zamówienia oraz jego zaakceptowaniu przez naszą firmę następuje realizacja zlecenia. Kurier przyjeżdża pod wskazany w formularzu adres, odbiera paczkę i następuje proces jej dostarczenia. Dostarczanie paczek realizowane jest w sposób szybki oraz profesjonalny.