Get Adobe Flash player

DUŻE GABARYTY PACZEK

Paczki i ich duże gabaryty

Jako firma przewozowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że korzystając z usług przewoźnika wiele osób chce tanim kosztem przetransportować duże przedmioty, które stanowią problem do samodzielnego przewozu. Właśnie dlatego nasza firma oferuje Państwu możliwość przewożenia dużych przedmiotów, takich jak motocykle czy meble. Odpowiednie przygotowanie wielkogabarytowej paczki ma bardzo duże znaczenie.

Jak przygotować paczkę?

Warto na początku sprawdzić, czy dana rzecz o dużych rozmiarach jest możliwa do rozmontowania. Takie przedmioty jak rowery, meble składane, wózki dla dzieci itd. można rozłożyć na części. Dzięki temu przedmiot taki można spakować w kilka mniejszych paczek i tym samym zmniejsza się cena za jej wysyłkę. Zdecydowanie lepiej jest, bowiem wysłać kilka mniejszych paczek niż jedną dużą.

Jeżeli jednak nie ma możliwości rozmontowania danego przedmiotu na części, wówczas konieczny jest transport dużego gabarytu. Duży przedmiot również musi być odpowiednio opakowany. Jeżeli nie masz pojęcia, w jaki sposób to zrobić lub nie umiesz sobie poradzić, wówczas skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepszy sposób opakowania danego przedmiotu lub wykonamy to za Ciebie.

Koszty transportu dużych przedmiotów

Koszt transportu dużej paczki jest większy od standardowych przesyłek. W przypadku transportu większej ilości rzeczy lub przedmiotów bardzo dużych, obowiązuje cennik zawarty na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim szczegóły dotyczące przesyłki paczek o dużych gabarytach. Koszty te zależne są od ilości kilogramów. Na cenę wpływają także wymiary przesyłki.

Naszym klientom oferujemy również transport samochodów na lawetach. Pomożemy Ci w sprowadzeniu samochodu z Niemiec, Belgii, Holandii czy Anglii. Nasza firma dołoży wszelkich starań, by transport ten był wykonany na wysokim poziomie.

Koszt przesyłki sprawdzisz przy pomocy naszego cennika. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.