Get Adobe Flash player

PRZEWÓZ PACZEK


Paczki Anglia Polska

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W związku z tym przewozimy dla Państwa paczki o różnych gabarytach i zróżnicowanej wadze. Transportujemy paczki w kartonach, a także przedmioty takie jak motocykle czy meble. Nasze samochody są dostosowane do przewozów wielkogabarytowych, dlatego tego typu przesyłki nie stanowią dla nas żadnego problemu. Oprócz paczek oferujemy również przeprowadzki, a więc transportujemy wszystko za jednym razem. Jeżeli chcesz sprawdzić koszty wysłania przykładowej paczki to zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, który znajduje się na stronie www, w zakładce – CENNIK.

Nasze usługi nie obejmują przewozu rzeczy, towarów i produktów zakazanych. W regulaminie można znaleźć dokładne informacje, co do przesyłek, niedopuszczonych do przewozu. Za niedostosowanie się do regulaminu grozi odpowiedzialność karna. Jeżeli paczka będzie zawierała produkty zakazane takie jak wyroby z akcyzą, narkotyki lub broń, wówczas powiadamiane są odpowiednie służby. Przed wysłaniem paczki dokładnie zapoznaj się z naszym regulaminem, w którym określamy towary zakazane.

Jak wygląda przewóz paczek?

Przewożone przez nas paczki odbierane są ze wskazanego adresu, a następnie transportowane są do odbiorcy. Podczas transportu dokładamy wszelkich starań, aby paczki były odpowiednio zabezpieczone i by nic się z nimi nie stało. Nie rzucamy przesyłkami i nie niszczymy ich opakowań – co często się zdarza w przypadku innych firm kurierskich. Przewozimy paczki sprawnymi samochodami, za które odpowiadają wyszkoleni kierowcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować Państwu usługę najwyższej jakości.